Videoja që tregon se kush është shqiptarja me të pasmet më bombastike


Shqiptarja me të pasmet më bombastike është titulli që i është vënë nga mediat plot femrave nga Shqipëria e Kosova. Por, kush është në të vërtetë shqiptarja që ka të pasmet më se k si. Një video, e publikuar ditë më parë, me shumë gjasë e zbërthen këtë dilemë. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Bukuroshja e ekranit, Rashel Kolaneci, duket t’i ketë të pasmet më bombastike nga të gjitha shqiptaret. E ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Rashel u bë protagoniste e një vallëzimi tejet joshës. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive