Vetem u puthem me nje djal e i dashuri e quan tradheti,Tani ka dy jave qe nuk flasim dhe un po…!!!

Vetem u puthem me nje djal e i dashuri e quan tradheti,Tani ka dy jave qe nuk flasim dhe un po…-Përshendetje jam një vajz anonim nga kosova por jetoj ne përendim, dhe jam 19 vjeqare , do te deshiroja te merrja disa mendime nga ju, un isha e lidhur me nje djal 21 vjeqar rreth 2 muaj dhe ai jeton gjithashtu ne perendim , dhe ne fillim gjithqka shkoi mir , por fakti qe un gjjthmon kam probleme familjare dhe ne jet nuk mund te isha gjithmon e perkushtuar ndaj tij por prap se prap i anashkaloheshim problemeve dhe mundoheshim te mbanim lidhjen.

Ai erdhi te me vizitoj. Dhe te dyt bem gabime gjat lidhjes, gabimet e mia ishin sepse nuk e pyesja per ndonje gjë , dhe bera gjera pa e pyetur at,dhe nje nat dola njeher me shoqen time me njoftoj me dy djem shok te saj,qendruam deri vone dhe shkembyem vetem puthje asgje skishte me shum dhe ket e quajti tradheti qe mua mu duk teper absurde dhe shum e pa pranushme, por gabimi I tij Ishte sepse ai kishte qen njeher i martuar dhe ai nuk me ka treguar mua.