Vajza që e bëri tatu fytyrën e Hashim Thaçit në dorën e saj, ndjehet e mërzitur

Ndoshta duket e pazakontë, por ja që ka ndodhur në Kosovë, një vajzë nga Kosova, e do shumë Hashim Thaçin, presidentin e Kosovës. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Për dashurinë e madhe që e ka ndaj presidentit, ajo me anë të tatuazhit e mbanë gjithmonë pas vete Thaçin.Në krahun e saj e mban një foto të Thaçit tashmë te konkretizuar në tatuazh. Vajza nga Vushtrria, Suzana Tahiri pas aktakuzës që është ngritur nga Gjykata Speciale për Thaçin dhe Kadri Veselin.