Vajza e ish-deputetes tregon si e “ngucnin” djemtë e partive tjera


Bukuroshja e njohur e Instagramit, Ada Deda, ka qënë ka treguar si e kanë nga.cmuar djemtë e socialistëve.
Vajza e ish-deputetes së PD, thotë: ‘Ngac.mime ka plotë. Por s’dua të përmend emra duke qenë se shumica kanë krijuar familje.

Më kanë ngacmvar në rrjetet sociale, madje njëri më shkruante, më pas më bëri bllok 3 vjet, sepse kishte të dashurën xheloze. Kur u ndanë më zhbllokoi dhe filloi sërish’ Hvp markvtingun 5 sekvnda dhe shfvqen Pvmjet EkskIvzive