Vajza e ish-deputetes ç.mend me format e saj trupore

E njohur tashmë si vajza e ish-deputetes së PD, Albina Deda, bukuroshja simpatike po komentohet gjithnje e me shume per hiret e saj qe reklamon ne rrjetet sociale.

Fjala është për Ada Dedën. Ajo eshte mjaft ktive në rrjete sociale. Duket se së fundmi bukuroshja po realizon nje set fotografik dhe disa imazhe i ka postuar edhe ne Instagram ku shfaqet me një body ngjyrë të kuqe.