U ndava nga e fejuara se nuk i duronte padrejtesit, U fejova me tjetren por…

Pershendetje jom nje djal 23 vj et kam qen i fejuar me nje vajz ma heret ato e kam gjet vet pa pelqimin e familjes jam fejuar me to po kur u fejuam linden problemet un kaniher ja bojsha padrejt ajo si duronte padrejtsit se nuk ish msu ashtu nfamilje tvet kishte deshir drejtat e barabarta un me ngu ato e ajo mu por te ne shqiptart ashtu nuk osht burri osht burr e gruja gru mu doke shum e ron me ngu te fejumen tem apo me dit qe po don me kon e barabart me mu.

Gjithmon kisha qef me kon per mi to e per kto sene na kishim probleme qdo dit kurr sja kom lan me tveten po veq qka thojsha un edhe ajo si durojke padrejtesit ne asni mnyr sado qe u munojsha dhe 1 dit vendosa me i dhan fund se erdhum deri qaty sa fillova ta urreja nuk e dojsha mo ja kam sha familjen ajo nuk reagonte ne asnje menyr as me ma kthy ofendimin as kurgjo tjeter me kapi inati me to se nuk disha qysh me ja bo se qka tthom un me met amin e jo qka te thot ajo edhe me at inat qe kisha per pak koh e gjeta dikan tjeter.