Të gjithë prisnin fejesën po ata u ndanë: Tea tregon se po vuan shumë: Ndenjat e mia janë


Tea dhe Bearti janë kthyer në dy personazhet më të komentuar që kur u zbulua lidhja e tyre dhe vazhdojnë të jenë edhe pas ndarjes që ndodhi këto ditë dhe që u konfirmua nga vetë ata.

Pas ndarjes së bujshme, Tea mesa duket nuk i duroi dot më mesazhet e shumta që e pyesnin dhe vendosi të mbyllte llogarinë e saj në Instagram.

Mirëpo shumë shpejt ajo është rikthyer dhe ka postuar një mesazh. “Është në rregull të ndjesh ndjenjat e tua”, shkruhet në postimin e Teas. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive