Sinani përfundon në spital, ky ishte reagimi i Andrrës kur e mori lajmin

Andrra Destani u bë e njohur për publikun si gruaja e Sinan Hoxhës. Ishte dasma madhështore e çiftit ajo që bëri bujë në media. Tani ata janë prindër të një djali dhe janë shumë të lumtur.Sot Sinani ka shkuar për të rregulluar dhëmbët.E këtë Andrra e ka ndarë me ndjekësitë e saj në Instagram. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive