Shqipja lë nam, i dalin br*kët gjatë videos


Ish konkurrentja e emisionit përputhën, Shqipe Hysenaj arri të rrijë në top lajmet e mediave rozë.

Ajo si me fotografi apo video të ndryshme ajo vazhdon të marrë vëmendje të madhe, shkruan infokosova.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Së fundmi në llogarinë e saj në instagram Shqipja ka publikuar një video teksa shihet duke vallëzuar me mikën e saj.

Ajo që bije në sy është të brendshmet e saj, të cilat me anë të lëvizjeve u vënë në pah./Infokosova/Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve