Shkoi me 7 burra brenda një nate/ 24-vjeçarja ndan eksperiencën në rrjet

Një vajzë nga Australia me emrin Nadia Bokody ka treguar historinë e saj për revistën prestigjoze të femrave ‘She Said’ ku ka përshkruar eksperiencën se.suale me 7 burra të ndryshëm brenda një jave.Nadia kishte marrëdhënie me një djalë për 7 vite dhe ndihej e humbur. Kur u nda nga i dashuri i saj provoi të shkonte brenda në një javë me 7 burra të ndryshëm. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

“U shërova, u ndjeva prapë e gjallë dhe me pëlqeu,” ka shkruar 24-vjeçarja në historinë e saj. Shumë femra kanë reaguar në artikullin e saj duke iu përgjigjur ashpër “U bëre kurvë për tu kënaqur”. “Gjithsesi është shumë e lodhshme dhe nuk do ia sugjeroja femrave por që është një eksperiencë e veçantë,” ka shkruar në fund 24-vjeçarja.