Sali Berisha i thotë “Shotës”: “Haklajt e Tropojës i vr’au shteti, jo unë”


Më në fund, ish-kryeministri, ka vendosur të flasë për serialin e vr.as.jeve të Tropojës. Gjatë një prononcimi për emisionin OPINION mbremjen e së hënës, Berisha tha se Haklajt e Tropojës I vr au shteti, duke mohuar të ketë gisht në ng.jarjet e rë.nda. Deklarata e tij: Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive