Remzie Osmani Ndan Historin E Dhimbshme Të Saj Që E Përjetoi

Remzie Osmani është aktualisht e ftuar në emision, në një nga televizonet tona. Ajo aty ka hapur zemrën dhe ka treguar një histori nga fëmijëria e saj.“Më kanë ndrru tri ditë e kanë mbajt një djalë të huajin, infermieret serbe i kanë thënë maje është i yti po nënë nuk ka pranu” ka thënë Remzia. Hap videon 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive