Rama vë bastin e madhë me shqiptarët: Këtu do më keni edhe 5 vite por do flasim prap


Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës për shtyp me gazetarët ditën e djeshme u shpreh i bindur për një mandat tjetër si kryeministër i këtij vendi. Ai tha se do të jetë në krye të vendit edhe për 5 vite të tjera.

“Këtu do më keni edhe 5 vite, pastaj do të flasim deri 2025-2026 do jem, por do flasim prap”, tha Rama gjatë konferencës për shtyp me gazetarët. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive