Presidenti Ilir Meta: “Jam armiku kryesor i oligarkisë”


Presidenti Ilir Meta, ditën e sotme u ka bërë thirrje shqiptarëve që të dalin dhe të votojnë masivisht në zgjedhjet e 25 prillit. Meta, gjatë një bashkëbisedimi në Vlorë me gazetarët, theksoi se shqiptarët duhet të dalin të votojnë për dinjitetin e tyre dhe për të ndalur shpopullimin e vendit.

Po kështu, ai tha se është a rmiku kryesor i oligarkisë dhe të gjithë shqiptarët duhet të kuptojnë se a rmiku kryesor i tyre është oligarkia. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive