Pas fjalëve të Shefqet Krasniqit, Aida Derguti publikon foto: Qe qitu n’maxhe pak


Ish-nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës, Aida Dërguti i është përgjigjur me një fotografi dhe një përshkrim me pak fjalë hoxhës Shefqet Krasniqi, i cili mbrëmë tha se gratë e kanë vendin në kuzhinë, ndërsa burrat në oda, shkruan Express.

Dërguti ka publikuar një fotografi gjatë kohës së lutfës ku ajo shihet me a rmë, bashkë me një ushtare tjetër dhe një ushtar. “Qe qitu n’maxhe pak”, ka shkruar Dërguti Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive