Pamje nga shtëpia luksoze ku jeton Fjolla me biznesmenin Fisnik Syla


Estradës shqiptare i është shtuar tash e dy muaj edhe një çift i ri.Bëhet fjalë për këngëtaren Fjolla Morina dhe të dashurin e saj Fisnik Sylën. Nga fotot që postojnë dyshja vërehet se ata po shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin, pavarësisht gjitha kritikave e thashethemeve.

Fjolla Morina edhe para zyrtarizimit të lidhjes për ditëlindjen e saj i ka dhënë sinjalet për një lidhje të mundshme, duke i treguar dhuratat luksoze që iu bënë.Së fundmi, këngëtarja dhe bashkëshorti na ofrojnë me pamjen e bukur të shtëpisë së tyre.