Një portal i publikon bisedën Vjosa Osmanit: I quan Hazirin e Veliun “Burreca, Idiotë, dhe debilla”


Teksti i mëposhtëm, bashkë me videon në fjalë i takon sajtit Indeksonline dhe të cilën Periskopi e përcjell duke mos mbajtur përgjegjësi mbi autenticitetin e saj.

Një komunikim që Vjosa Osmani ka pasur me një gazetar kosovar, të cilin Indeksonline e publikon ekskluzivisht, zbulon urrejtjen e saj të madhe për 3 figurat kryesore të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafën, Lutfi Hazirin dhe Agim Veliun.Osmani nuk i ka kursyer ofendimet e rënda për kolegët e saj nënkryetarë të LDK-së. / Ju ftvjmë të hapni markvntingun për pak sekvnda dhe shfvqen pvmjet ekskIvzive