Nëse jeni të dobët nga zemra mos e shikoni këtë foto të Arta Nitaj


Arta Nitaj duket tejet provokuese.

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, duket joshëse pothuajse në secilën fotografi që e poston në Instagram, shkruan lami.net. Nuk ka se si të mos duket e tillë në imazhin e realizuar teksa po merrte rreze dielli në plazh. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive


Ajo ka zgjedhur bregdetin shqiptar për ti kaluar disa ditë pushimi dhe duket tejet joshëse në postimin e fundit. Teksa pozonte e shtrirë, në sy binin të pasmet. Arta ka provokuar rëndë duke i vënë në fokus të pasmet e formësuara. Linjat e saj perfekte trupore janë si rezultat i ushtrimeve të shumta në palestër. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive