Në orët e vona, Arta Nitaj provokon ndjekësit me këto imazhe

Arta Nitaj edhe pse nuk është aktive në ndonjë projekt, arrin ta kthejë vëmendjen tek ajo përmes fotografive në Instagram, shkruan lajminet. Njësoj veproi edhe së fundi, ajo ndau me ndjekësit fotografi e veshur me një fustan të zi dhe shumë të ngushtë. Me këtë fustan, Arta vuri në plan të parë gjoksin, ndërsa në pjesën e poshtme, ai ishte tërësisht rrjetë dhe i vinte në fokus këmbët. Në një tjetër imazh, Arta pozoi para pasqyrës dhe ‘thyhej’ në mes duke provokuar ndjekësit me të pasmet. Kujtojmë se Arta Nitaj ka kohë që ka paralajmëruar një projekt televiziv, por nuk ka ende të reja në këtë drejtim. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive