‘Mos veproni, do bëheni pishman’, Zonja Meri tregon ç’do ndodhë me këto shenja horoskopi


Astrologe Meri këshillon që këto ditë do ishte mirë te jemi te kujdesshem dhe t’i japim kohe vetes perpara se te veprojme qe te kuptojme dobesite dhe gabimet dhe te veprojme pasi te kemi mbledhur forcat. Ka mundesi qe keto dite te veprojme me papjekuri dhe te behemi pishman me vone, shprehet Meri. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Dashi Nje perballje mes jush dhe te tjereve do ju nxjerre me dominant dhe fitues. por asnjehere te kenaqur pasi ekuilibrat jane prishur ne marredheniet tuaja kryesore tashme
Demi Puna do kete probleme keto dite dhe ju do keni sqarime dhe debate te ashpra ne pune ose me njerez qe drejtojne punen tuaj. Nje ndryshim do ishte i gabuar apo nje marreveshje e re

Binjaket Puna do stopoj nga sot dhe nuk do gjeni me fusha te reja, por te njejten situate. Ne dashuri do kuptoni se pozicioni juaj ne shoqeri ju ndihmon ose ju corienton komplet
Gaforrja Nje debat i madh ne lidhje me karrieren apo gabimet qe keni bere ne te kaluaren. Keni force te dominoni, por jo te fitoni. Keshtu qe ne asnje lufte nuk keni shanse te mira per momentin

Luani Nje ceshtje ligjore ju godet per momentin megjithese ndjeheni te forte. Por shikoni mire gabimet qe keni bere ne te kaluaren qe ta fitoni kete hap te ri drejt lirise tuaj
Virgjeresha Situata e dobet ekonomike e momentit me kerkesat e larta qe keni do ju coj drejt nje debati per sqarime me te tjeret ne ceshtjet ekonomike apo detyrimet

Peshorja Asgje me shume se deshira juaj per te dominuar nuk do jete me e forte per momentin por askush nuk pranon t’ju hap lehte rrugen duke ju kujtuar se keni situata te paqarta nga e kaluara qe duhet te zgjidhni
Akrepi Merkuri ne shenjen tuaj sot do behet i palevizshem duke ju dhene kohe te mendoni perpara se te kaloni ne plane apo rregullime situatash e rishikime marredheniesh

Shigjetari Nje problem ne jeten ero tike do ju kushtoj shume problem ne optimizem apo ne qellime. Eshte sikur te fikeni papritur megjithese personat qe doni mund te jene te gabuarit
Bricjapi Planet tashme do ngelen ne vend dhe duhet te prisni pak para se te realizohen apo te beni takimet e duhura te cilat vonojne edhe pak. Ceshtjet familjare marrin perparesi

Ujori Ju duhet nje plan me i fuqishem ne lidhje me punen dhe karrieren. Nga sot diskutimet ngelen ne vend dhe nuk perparojne dhe ne rastin me te keq mund te kthehen mbrapsht ditet e ardhshme
Peshqit Do kerkoni nje moment per te reflektuar pastaj te perpiqeni te rregulloni marr edheniet me miq e shoke qe i keni pri shur. Sot do luhateni shume ne nje ceshtje personale.