Mihrije Braha “Qato banesat e Halil Kastratit se kan vleren as sa Mercedesi i djalit tem.”


Mihrije Braha “Qato banesat e Halil Kastratit se kan vleren as sa Mercedesi djalit tem.”Mihrije Braha shpesh njihet per polemikat e saja dhe deklaratat shokuese qe i ben si ne lidhej me shou bizin po ashtu edhe me jeten privat

Keshtu se fundmi ajo ishte e ftuar ne emision tek Rudina Magjistari dhe duke folur per jeten private ajo tregoi edhe per jeten profesionale si dhe ate private.Ajo reagoi ndaj humanistit Halil Kastrati i cili sefundmi kishte nje polemik me Naim Abazin burrin e saj.Per me teper shty pni mbi me po shte dhe ju del vidjo e saj: