Mihrije Braha mesazh për çikat e reja: “Mos i ngoni burrat, boni çka t’keni qef”


Këngëtarja e njohur, Mihirje Braha përmes një interviste në mediat rozë u ka dërguar mesazh çikave të reja në lidhje me të ardhmen e tyre.. “Çika, sidomos ju të rejat, mos i ngoni burrat po ju thom. Boni çka të keni qef e mos t’jav nin. Sa here te keni qef e me kon te keni qef qonu boni…” Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive