Messi ia blenë shtëpinë komshiut, arsyeja është e pabesueshme

during the TIM Cup match between Juventus FC and AC Milan at Juventus Stadium on January 25, 2017 in Turin, Italy.

Ivan Rakitic ka zbuluar një ndodhi interesante të Leo Messit. Kroati ka treguar se si argjentinasi ia ka blerë komshiut shtëpinë, vetëm sepse ai bënte zhurmë. “Unë nuk kam probleme me komshinjtë, ashtu siç kishte Messi në Castellddefels. Atij iu desh të blinte shtëpinë e komshiut, sepse ai bënte zhurmë të madhe”, deklaroi Rakitic, përcjellë “lajmi.net”. “Andaluzianët i bëjnë planet nga dita në ditë, janë si kroatët, ndërsa katalunasit janë si zviceranë, jo shumë të hapur dhe me respekt në distancë ndaj njëri-tjetrit”, shtoi Rakitic