Me qëllim e kam mar gruan katunare, më knaqi se kurrë nuk din me


Mirmrama kaloma kit shkr** te faqja anonim ju lutem.Un jam ni burr 37 vjet gjith jeten tem veq i kom ndrru grat jam kan i martum 5 her edhe 2 her tjera i fejum po qe su ardh momenti deri te martesa.

Jam djal azgan dy fjal nuk guxon me mi than gruja se qashtu jom rrit qashtu e kam pa baben mixhen dajt krejt me qasi fryme po si shqiptart ma veq kush trren se gruja gjith maltretuet te na.

Un jam rrit ne gurbet si fmi ppata shku aty nmoshten 17 vjeqare mas pari nejta te daja tani te ni kusheri tani krejt ma von te ni sebep i daje se punojshum bashk.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve