Me këto foto të zjarrta Trejsi do t’ua prish agjerimin

Trejsi Sedjini ka publikuar imazhe të reja në Instagram

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, publikoi imazhe të reja në rrjete sociale së fundmi.

Modelja shqiptare, ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale së fundmi me poza të ‘nxehta’.

Ish-missi pozoi duke vënë në plan të parë format bombastike, teksa u shfaq me një grim të bukur në fytyrë.

Imazhet morën mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet, duke e komplimentuar atë për format që posedon./Lajmi