Me këtë kombinim do të shpëtoni nga viruset, Një ilaç i sigurt dhe natyral për bronkitin, astmën dhe pastrimin e mushkërive

Me kete kombinim do te shpetoni nga viruset. Një ilaç i sigurt dhe natyral për bronkitin, astmën dhe pastrimin e mushkërive. PERBERESIT E NEVOJSHM: 2 kg mjaltë organik. 500 g polen. 200 ml propolis. Vendosni të gjithë përbërësit në një tas ose kavanoz të madh dhe përzieni mirë. Poleni lihet të shkrihet, e cila zgjat 2-3 ditë. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Prandaj, është mirë nëse trazohet herë pas here, në mënyrë që të shkrihet shumë më shpejt. Ky ilaç është shumë shërues për bronkitin, astmën, kollën dhe pastron mushkëritë shumë mirë, – zonja Andreev ndan përvojën e saj. Kjo është përzierja themelore e zonjës Andreev, dhe mund të bëhet në kombinime me arra të shtypura, fiq të thatë të copëtuar, xhenxhefil të integruar, shafran i Indisë, aloe… ose sipas nevojave.

POLLENI NATYROR (pluhur lulesh) ka një efekt të dobishëm në organet e tretjes, gjëndrat endokrine, punën e zemrës dhe trurit. Ndihmon në lehtësimin e lodhjes, ka një efekt pozitiv në sistemin e qarkullimit të gjakut dhe nervore, për të kapërcyer stresin dhe depresionin. Përmirëson epsh në të dy gjinitë dhe përmirëson fuqinë tek burrat.

Ai gjithashtu ka një efekt pozitiv në sistemin imunitar kundër infeksioneve të ndryshme. Ndihmon në inflamacionin e prostatës dhe vezoreve, rritjen e presionit të gjakut, rritjen e sheqerit në gjak, urinimin e natës tek fëmijët, aneminë, cerozën, arteriosklerozën. PROPOLIS (pika) ndihmon në dhimbje të fytit, dhimbje dhëmbi, periodontit, mishrat e përflakur, bronkit, gastrit, djegie, sëmundje të lëkurës, astmë