Me gjoksin jashtë dhe e ëmbël si mjaltë Adelina e çmend avokatin e saj milioner


Adelina Tahiri është duke e shijuar në maksimum jetën luksoze.Pavarësisht thashethemeve e kritikave rreth partnerit të saj, avokatit maqedonas ajo nuk heziton ta tregojë lumturinë që ndjen me të në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse kanë diferencë të madhe në moshë, por kjo nuk i penguar të përshtaten me njëri-tjetrin.Së fundmi, tek sa sjellin momente nga një mbrëmje diku në diskotekë, shihen se po kalojnë mjaft mirë me njëri tjetrin.JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT