Lulja publikon një foto të rrallë nga dasma e saj me Medën


Lulja e Meda kanë arritur të jenë ndër çiftet më të përfolura në showbizin shqiptar, të cilët po arrijnë të jenë tejet të komentuar për paraqitjet e tyre interesante. Mar tesa sigurisht që cilësohet si dita më e bukur e jetës, dhe që gjithmonë arrin të kujtohet me plotë emocione dhe nostalgji. Nese Deshironi qe ta ndigjeni lajmin e plote ./Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive