LAJMI I FUNDIT – Arbenita sot lindi femijen, kurse i v.diq..


SIpas informatave ne redaksin tone, babai i modeles se njohur Arbenita Ismajli para pak castesh ka nderruar jete, Babai i modeles Arbenita Ismajli i cili ishte tregtar disa dit me rradhe kishte vuajtur nga semundja e njohur Covid i cili ishte i shtrire disa dite ne spital dhe ka humbur betejen. Presim konfirmim nga modelja e njohur Arbenita per kete lajm.