Lajmi Fundit martohet aktorja e njohur “Gylsereni” me Biznismenin kosovare ai eshte


“Gylsereni”, ka kohë që i ka munguar ekranit dhe nuk e kemi parë me projekte të reja.Aktorja e njohur turke, është ndër aktoret më të dashura në Turqi dhe jo vetëm.te saj, Sot bukuroshja Nurgul publikoi një imazh të bukur, në të cilin shihet mjaft tërheqëse. E veshur me fustan e cila eshte edhe ne krah te burrit te saj, / Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive