Ky imazh tregon si Violetë Kukaj është bërë kopje e Taynës


Rreth saj është përfolur gjithmonë vetëm për këngët e saj patriotike që i ka kushtuar figurave të shquara shqiptare, e që për vite me radhë ka qëndruar besnike në tregun muzikor. E ditëve të fundit, ajo mori vëmendje të madhe mediatike duke bërë ndryshime drastike në pamjen e saj. Këtë ndryshim nga ajo disa fansa e mirëpriten, e shumica e kritikuan duke i thënë që është bërë kopje e reperes Tayna. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Me anë të këtyre ndryshimeve ajo po merr guxim të marr edhe poza si të ishte vajzë e re, me grim të rëndë e veshje të ngushta. E njëjta ndodhi edhe kësaj radhe duke e shpërndarë imazhin e saj shumë nga fansat, në të cilën po duket si nuse. Janë operacionet plastike apo grimi i tepërt, që e bën Violetën si Tayna ju mbetet juve ta vlerësoni. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive