Kush është mashkulli në krahë të Leonora Jakupit?


Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut. Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.Në foton e fundit ajo shihet me dentistin e njohur kosovar, të cilit ia ka uruar ditëlindjen. Nese Deshironi qe ta ndigjeni lajmin e plote ./ Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive