Kryeministri Rama, i’a bën të qartë Lulzim Bashës: “Kjo gjë nuk do të ndodhë më”


Kanë vijuar mesazhet mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut demokrat Lulzim Bashes.

“Jo Lulëzim, plehrat nuk kthehen më në Tiranë, as opozita nuk kthehet më në qeveri me lojën jepi votën PD e merr Monikën & IlIrin në tallavanë e bashkimit!”, shkruan kryeministri.