Krejt e papritur! Çfarë do ndodhë javën tjetër tek ‘Përputhen’?!


Atdheu u rikthye pas largimit nga ‘Përputhen’ në një emision duke realizuar një takim me Antonelën. Raporti “dashuri-urrejtje” u rikthye

sërish në vëmendje e mesa duket ai ribashkim në studio paska qenë vetëm fillimi. Në rrjete sociale, nga dje po qarkullojnë fotografi të dyshes Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

në një resort turistik. Dëshmitarët okularë kanë rrëfyer për Prive.al se takimi i Atdheut dhe Antonelës nuk ka qenë privat por i xhiruar nga dy

kamermanë – një tregues i qartë ky se bëhet fjalë për takim të programit. Mesa duket ky zhvillim do të shënojë rikthimin e Atdheut në

program, gjë të cilën e ka konfirmuar për ndjekësit edhe nëna e Antonelës. Taman kur ritmi i programit po binte, duket se zhvillimet e javëve

në vijm do të sjellin shumë të (pa)pritura, e një prej tyre do të përfshijë Atdheun dhe Antonelën. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive