Kjo është e dashura e re e Besim Dinës!


Prezantuesi i njohur kosovar shumë shpesh ka deklaruar se është ‘beqar’. Por, Indeksonline mëson se Besim Dina është në një lidhje dashurie. Madje iu sjellim edhe pamje e video ku shihet prezantuesi në shoqërinë e së dashurës se tij.Çifti janë parë në një prej stacioneve të trenit në Vienë të Austrisë.ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne Nese Deshironi qe ta ndigjeni lajmin e plote ./Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive