Kështu s’e keni parë kurrë/ Këngëtares shqiptare i del videoja që s’do donte të publikohej

Tayna ishte padyshim këngëtarja më e komentuar e 2018-ës dhe tërhoqi vëmendjen që me këngët e saj.

Por Tayna nuk e nisi karrierën e muzikës vitin që lamë pas.
Tayna ishte padyshim këngëtarja më e komentuar e 2018-ës dhe tërhoqi vëmendjen që me këngët e saj.
Muzika ka qenë pasioni i saj që në fëmijëri dhe ajo ka marrë pjesë në një spektakël të titulluar Talent X.
Por Tayna nuk e nisi karrierën e muzikës vitin që lamë pas.

Jeni kuriozë ta shihni si ka qenë?