Ka dalë dhe kërkon burrë në televizor, Tea merr vendimin që nuk e priste njeri: Do e fus te trupi se


Suksesi i procedures se balonit ga strik rritet cdo dite e me shume. Pacientet qe e zgjedhin kete metode jane deshmia konkrete e efektivitetit qe ajo ofron.

Lopa mbeti pa…”, plas debati mes konkurrenteve në “Përputhen”, Tea: Nuk dua falje prej teje, ty të faltë Zoti!Njerez te thjeshte por edhe personazhe publike nder me te njohurit kane zgjedhur prej vitesh te sfi dojne mbipeshen ne menyre te shendetshme me balonin gastrik dhe kete here kete procedure e ka zgjedhur nje personazh tjeter nder me te ndjekurit e koheve te fundit: Tea Trifoni, nje nga personazhet me te komentuar, te pelqyer dhe te ndjekur momentalisht ne emisionin “Perputhen”.

Pas hulumtimeve qe Tea ka bere vazhdimisht per te zgjedhur proceduren me te pershtatshme per te reduktuar kilogramet e tepert, ajo vendosi te zgjedhe balonin g as trik.Dashuri në “PërPuthen”?! Andi dhe Tea në një takim si asnjëherë më parë – Top Channel