Ka bërë super trup pas lindjes së Ajkës/ Xhensila tregon sekretin: E bëjm shumë

Per te nxjerre me te miren e vetes se saj, kengetarja Xhensila Myrtezaj duket se i eshte perkushtuar teresisht palestres. Xhensila ia ka dal me se miri sepse qe prej lindjes se vajzes, ajo ushtrohet vazhdimisht per te mbajtur trupin ne forme. Kengetarja e njohur ka ndare disa video ne “Instastory” nga palestra dhe ka marr vemendjen e te gjithe ndjekesve te saj. Ajo shfaqet me veshje sportive dhe duket mjaft bukur. Me format e saj perfekte dhe trupin e tonifikuar, na la te gjitheve. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive