Jonida Maliqi merr vendimin e madh/ Ja cfarë ka bërë

Kur behet fjale per shnd errimin e flokeve, kengetarja Jonida Maliqi eshte nje kameleon i vertete. Ajo ka eksperimentuar gjithnje me floket dhe mund te themi se te gjitha ngjyrat i shkojne.Se fundmi ajo ka postuar nje foto ne rrjetin social “Inst agram” ku ka zb uluar per ndjekesit e saj se ka ndryshuar perseri ngjyren e flokeve Kështu, në vitin 1994, vend tek “Studentët superior”, përmendej edhe Lumnije Gërxhaliu, e cila veçohej për të arriturat e saj në studime, shkruan IndeksOnline. Hap lajminn 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive