Inxhinjerja e njohur shqiptare, tregon arsyjet pse shqiptarët s’duhet të tremben nga tërmeti në Turqi


Inxhinierja e njohur, Luljeta Bozo tërmetin e ndodhur në Turqi këtë të premte e lidh me një faktor zinxhir efektesh nën tokë. Profesoresha gjatë intervistës në Euronews Albania tha nga ana tjetër se nuk ka vend për panik në vendin tonë. Per me shume ndiqeni videon: Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive