I gjatë dhe me muskuj! Fjoralba Ponari nuk reziston dot më, poston foto me partnerin e saj

Megjithatë mbrëmjen e kaluar ajo nuk ka rezistuar dot dhe ka publikuar një foto krah të dashurit të saj,

por duke e mbajtur ende të fshehtë portretin e tij me një ‘emoji’ zemër.
TIRANE– Është përfolur gjatë në media për lidhjen e Fjoralba Ponarit e deri më tani nuk është publikuar asnjë foto që të mund t’ja shikojmë identitetin e plotë.

Megjithatë mbrëmjen e kaluar ajo nuk ka rezistuar dot dhe ka publikuar një foto krah të dashurit të saj, por duke e mbajtur ende të fshehtë portretin e tij me një ‘emoji’ zemër.

“Kush është ai çuni i gjatë dhe simpatik që ishte me ty sot? P.s je si beb live”, shkruan ndjekësja, teksa Fjoralba i është përgjigjur “My bf (boyfriend).