Hoxhë Behar Mjekiqi : Nëse nuk e do nënën dhe falesh ai është “fallc” namaz


Hoxhë Behar Mjekiqi që njëherit është edhe Kryetari i Bashksisë Islame në Obliqi diskutoi ne emisionin Kojshia Show dhe per Nenar tona, shkruan InfoKosova. Ne minuten e 36:30 ata që nuk e duan nënën e nuk i respektojnë prindërit, nuk e kanë vendin në xhami! Shiko Videon: Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive