Hoxha i njohur shqiptar: “Po të ishte gjallë Profeti Muhamed, ja cfarë do bënte me ata që i bënë karikaturat”


Hoxha i njohur shqiptar, Behar Mjekiqi nga Kosova, mbreme ne emisionin Kojshia Show ka folur rreth ngjarjeve te fundit, rreth asaj qe u benen karikaturat per profetin Muhamed alejhi selam. Pervec kesaj, ai ka deklaruar se si do tu sillte Profeti ne keto raste me karikaturat. Per me shume ndiqeni intervisten e plote Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive