Gruaja e Gold Ag, sjell poza të nx.ehta nga pushimet, çmend fansat


Gruaja e Gold Ag, sjell poza të nx.ehta nga pushimet, çmend fansat (Pamje)

Reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi- Gold AG dhe partnerja e tij Ermira Shkodra së fundmi e kanë kurorëzuar dashurinë me martesë, shkruan lajmi.net. Cifti sefundmi bejne te ditur se jan duke shijuar pushimet, e me kete gruaja e Goldit sjell pamje super te nxehta. per te pare pamjet eksluzive, sht1p.e rek1a,men me p0s,hte