GreneII publikon foto me BIeona Qeretin, e quan superyll botëror


Këngëtarja shqiptare, BIeona Qerreti, ka njoftuar se është takuar me të dërguarin special të presidentit amerikan, Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard GreneII, derisa tregoi se e përkrah Donald Trumpin për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ajo postoi edhe një foto bashkë me GreneIIin në llogarinë e saj në Instagram. E të njëjtën foto e ka shpërndarë sot edhe vetë GreneIIi në llogarinë e tij, duke e cilësuar BIeonën si yll ndërkombëtar. Kjo foto është realizuar gjatë një takimi që dyshja ka zhvilluar me shqiptaro-amerikanët në Detroit. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive