Godet gazetarja italiane “I dua shqiptarët sepse janë të fortë në jetën e natës”


Godet gazetarja italiane “I dua shqiptarët sepse janë të fortë në jetën e natës”

Eksluzive: Gazetarja italiane “I dua shqiptarët sepse janë të fortë në jetën e natës, të kënaqin”.Gazetari Enrik Mehmeti ka publikuar në rrjetet sociale një video ku gazetarja dhe spikerja e njohur e Rai News, Laura Tangherlini zbulon arsyen se përse pëlqen Shqipërinë dhe shqiptarët.Ndër të tjera Laura ka kënduar dhe një këngë shqiptare me titull “Sa i dua lulet”, të cilën ajo tregoi se ja ka mësuar një ndër shoqet e saj më të mira.Per me teper ajo tregoi edhe arsyen e vertet e cila ishte jeta e nates si dhee.Per me teper shty pnii mbi re ekla amen me po shte dhe ju del vidjo e saj me perkthim shqip: