Gazetarja italiane harron tavolinën e xhamit/ I nxjerr sheshit të gjitha


Constanza Calabrese, gazetare televizive italiane në TG5 njihet si një prezantuese shumë tërheqëse, përveç që është një person shumë inteligjent dhe dinamik. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Por pakujdesia e saj bëri që të njihej në vende të ndryshme të botës, kjo nga video në YouTube. Në video gazetarja shfaqet e ulur para një tavoline xhami, ku ajo ka hapur këmbët dhe ka treguar më shumë seç duhet. Pamjet e fiksuara para pak muajsh vijojnë të bëjën xhiron e internetit.JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT