Gazetarja Ιtaliane tregon arsyen pse i pëlqen Ѕhqiptarët sepse jaηe

Gazetari Enrik Mehmeti ka publikuar në rrjetet sociale një video ku gazetarja dhe spikerja e njohur e Rai News, Laura Tangherlini zbulon arsyen se përse pëlqen Shqipërinë dhe shqiptarët. Ndër të tjera Laura ka kënduar dhe një këngë shqiptare me titull “Sa i dua lulet”, të cilën ajo tregoi se ja ka mësuar një ndër shoqet e saj më të mira Frida… Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive