Flaka Krelani, befasoi të gjithë me këtë veprim live në emision


Një trúp me forma bómbastike. Bëhet fjalë për këngëtaren Flaka Krelani. Ajo muaj më parë ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM ku promovoi këngën e re të titulluar ‘Ndrysho’ Por, intervista nuk ishte e tëra për shikuesit, këngëtarja Krelani u sfidua nga moderatorja me një lojë. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive