Ermal Fejzullahu “tradhton” bashkëshorten dhe prezanton të “dashurën” e re

Ermal Fejzullahu është prej disa vitesh i martuar me Ariana Fejzullahun dhe janë prindër të tre fëmijëve.Çifti publikojnë shpesh foto me njëri-tjerin dhe fëmijën në rrjetet sociale dhe duken shumë të lumtur e të dashuruar.

Por këngëtari ka “tradhtuar” bashkëshorten e tij dhe u prezantoi ndjekësve të dashurën e re. Ai publikoi në Instagram një foto ku shihet përkrah një arushi të madh dhe e shoqëroi me një mbishkrim epik.